Få en anbefaling fra oss om hva som vil være den optimale propellen for deg. Send melding!
Dette er selvsagt helt uforpliktende!

Velg merke på motor

Up to 20% off patio Shop now
Up to 60% off summer footwear See more
Up to 20% off patio Shop now
Up to 60% off summer footwear See more
Velg merke på motor

Ekspertveiledning fra Seven Seas

Er du usikker på hvilken propeller passer best for deg? Vi står klar til å hjelpe.

Exciter XL3 16×15

kr8,900.00 inkl. Mva

 

  • Exciter XL3 er først og fremst beregnet for Suzuki og Mercury fra 150 hk og oppover
  • Den har ekstra stor diameter som passer for båter med relativt mye vekt
    for å få maksimal skyvekraft og komme lett opp i fart
  • Meget effektiv på marsjfart = høy cruisingfart og lavt bensinforbruk
  • Godt «grep» i vannet = forhindrer at propellen spinner seg løs + at den gir godt baugløft i høy fart
  • EXCITER XL3 har det som kalles «spiral exhausting tunnel» som forbedrer den måten som eksosen presses ut gjennom propellen på = mer effekt enn en vanlig stålpropell.
  • Propellen leveres komplett med hub-kit (de monteringsdelene man trenger) = monteringen er meget enkel
  • Navet på propellen er produsert i gummi for å gi mykere giring og for å gi mindre belastning på gir/undervannshus (de fleste produsentene bruker plastikk-nav)
  • PS: Ta kontakt med oss før du kjøper, for å være sikker på at du får riktig tilpasset propell dimensjoner = De som følger vår anbefaling får en garanti som sikrer deg å få et bedre resultat
  • Vi kan tilby div betalingsløsninger fra Klarna her i nettbutikken
Vekt 5 kg
Dimensjoner 40 × 40 × 20 cm

Ekspertveiledning fra Seven Seas

Er du usikker på hvilken propeller passer best for deg? Vi står klar til å hjelpe.

Fyll ut skjemaet og få en anbefaling fra oss om hva som vil være den optimale propellen for deg. Dette er selvsagt helt uforpliktende.

    Ved å fylle ut dette skjemaet, samtykker du til at vi kan bruke dine opplysninger til å kontakte deg.