EXCITER «S3» 13.3×18
kr6,900.00 inkl. Mva
- HVIS DU IKKE HAR FÅTT HJELP AV OSS TIL Å FINNE RIKTIG PROPELLSTØRRELSE, SÅ TRYKK HER PÅ DENNE LINKEN
- EXCITER S3 er en nyutviklet rustfri stålpropell som er vår aller beste «High Performance» modell.
- Denne propellen gir deg en optimal kombinasjon av å komme kjapt i plan, kjapp akselerasjon, redusere bensinforbruket + høy hastighet både i mellomregisteret og på topp.
- Exciter modellene er ikke de aller billigste på markedet, men ingen annen propell kan matche disse all-round egenskapene.
- Exciter S3 har godt med «cupping» og høy «rake» på propell bladene. Dette gir meget godt «grep» i vannet som forhindrer at propellen spinner seg løs og drar luft + at det også gir meget god respons ved trimming av motor, som gir godt baugløft når man ligger i plan.
- EXCITER S3 har det som kalles «spiral exhausting tunnel» som forbedrer den måten som eksosen presses ut gjennom propellen på = mer effekt enn en vanlig stålpropell. Dette gjør den blant annet meget effektiv på marsjfart = høy cruisingfart og lavt forbruk
- Propellen leveres komplett med hub-kit (de monteringsdelene man trenger) = monteringen er meget enkel
- Navet på propellen er produsert i gummi for å gi mykere giring og for å gi mindre belastning på gir/undervannshus (de fleste produsentene bruker plastikk-nav)
- PS: Ta kontakt med oss før du kjøper, for å være sikker på at du får riktig tilpasset propell dimensjoner = De som følger vår anbefaling får en garanti som sikrer deg å få et bedre resultat
- Vi kan tilby div betalingsløsninger fra Klarna her i nettbutikken
Vekt | 1.5 kg |
---|---|
Dimensjoner | 30 × 30 × 40 cm |